| home | zarządzanie procesami i efektywnością pracy
| zarządzanie kadrami i organizacją pracy | inne usługi | aktualności | o nas

2013-10-23

XVIII Kongres Kadry & Expo

W dniu wczorajszym (22 października) zakończyła się XVIII edycja Kongresu Kadry & Expo, w której po raz drugi występowaliśmy w roli Partnera Strategicznego. Tym razem nasz udział w Kongresie nie ograniczał się tylko do roli wystawcy. W programie Kongresu znalazły się dwie prelekcje prowadzone przez konsultantów Grupy M4 Management, a ponadto byliśmy fundatorem głównej nagrody w Grze Integracyjnej.

Kongres Kadry to największe wydarzenie w branży HR w Polsce. Od 2005 roku, interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów personalnych. W bieżącej edycji, dwie prelekcje naszych konsultantów prezentowały profil działania naszej firmy:

1.    „Produktywność i motywacja - dwie strony jednego medalu”prelegent John Hutchby; prelekcja odbyła się w ramach ścieżki INTERNATIONAL INSIGHTS (pobierz prezentację - wersja angielska)

2.    „Pomiar efektowności pracy na przykładach”prelegent Rafał Kuciński; prelekcja odbyła się w ramach ścieżki EXPO III (pobierz prezentację)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska i udział w prelekcjach. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu – z chęcią Państwa odwiedzimy i w indywidualnej rozmowie szczegółowo przybliżymy nasze metody badawcze.

Design: Studio Reklamy Gajzlerowicz